EPK Klubbmesterskap Felt
Egersund Pistolklubb
Startlag
1 11.00 Resultat
1 Morten Svanes (B:M) Felt Fin
2 Reidar Hestnes (B:M) Felt Fin
3 Roy Ollestad (B:M) Felt Fin
4 Olav Austad (C:M) Felt Fin
5 Tore Tengesdal Lien (A:Å) Felt Sp-Pistol
2 11.15 Resultat
1 Ronald Storesæther Eikefjord (B:M) Felt Fin
2 Peter Ekblom (A:M) Felt Grov
3 Alf Øystein Bowitz (D:M) Felt Fin
4 Øystein Stødle Bowitz (U16:U) Felt Fin
5 Frank Mjølhus (C:M) Felt Militær
3 11.30 Resultat
1 Terje Svanes (C:M) Felt Fin
2 Lene Johansen (C:K) Felt Fin
4 Karen Lised Yesquen Sanchez (D:Jr) Felt Militær
5 Stian Skadberg Dirdal (D:M) Felt Militær

4 11.45 Resultat
2 Kjetil Ellertsen (B:M) Felt Revolver
4 Lars Christian Damgaard (C:M) Felt Militær
5 Robert Kimmy Koldal (D:M) Felt Revolver
5 12.00 Resultat
1 Morten Svanes (B:M) Felt Revolver
2 Reidar Hestnes (C:M) Felt Militær
3 Per Rogstad (C:V65) Felt Revolver
4 Olav Austad (C:M) Felt Militær
5 Tore Tengesdal Lien (C:M) Felt Militær
6 12.15 Resultat
1 Ronald Storesæther Eikefjord (C:M) Felt Grov
2 Peter Ekblom (A:M) Felt Fin
3 Alf Øystein Bowitz (D:M) Felt Militær
4 Øystein Stødle Bowitz (U16:U) Felt Revolver
5 Frank Mjølhus (C:M) Felt Fin

7 12.30 Resultat
1 Terje Svanes (C:M) Felt Militær
2 Lene Johansen (A:Å) Felt Sp-Pistol
4 Thomas Ollestad Blitzner (C:Jr) Felt Militær
5 John Richard Blitzner (B:V55) Felt Fin
8 12.45 Resultat
1 Ronja Ellertsen (B:Jk) Felt Fin
2 Kjetil Ellertsen (A:Å) Felt Sp-Revolver
3 Eivind Ellertsen (D:M) Felt Fin
4 Lars Christian Damgaard (C:M) Felt Grov
5 Robert Kimmy Koldal (C:M) Felt Fin
9 13.00 Resultat
1 Morten Svanes (A:Å) Felt Sp-Pistol
2 Reidar Hestnes (A:Å) Felt Sp-Pistol
3 May Brit Morsund Håland (B:K) Felt Fin
4 Olav Austad (A:Å) Felt Sp-Pistol
5 Tore Tengesdal Lien (C:M) Felt Fin

10 13.15 Resultat
1 Ronald Storesæther Eikefjord (B:M) Felt Militær
2 Peter Ekblom (A:M) Felt Revolver
5 Torleif Auestad (C:M) Felt Revolver
11 13.30 Resultat
1 Terje Svanes (C:M) Felt Revolver
2 Lene Johansen (C:K) Felt Revolver
4 Thomas Ollestad Blitzner (B:Jm) Felt Fin
5 John Richard Blitzner (C:V55) Felt Revolver
12 13.45 Resultat
1 Ronja Ellertsen (C:Jr) Felt Revolver
2 Kjetil Ellertsen (B:M) Felt Fin
3 Eivind Ellertsen (C:M) Felt Militær
4 Lars Christian Damgaard (B:M) Felt Fin
5 Robert Kimmy Koldal (A:Å) Felt Sp-Pistol

13 15.00 Resultat
1 Morten Svanes (A:M) Felt Militær
2 Reidar Hestnes (A:Å) Felt Sp-Revolver
3 Frank Mjølhus (A:Å) Felt Sp-Pistol
4 Peter Ekblom (B:M) Felt Militær
5 Torleif Auestad (C:M) Felt Militær
14 16.15 Resultat