TPK Norgesfelt 1FGMRSPSR
Trondhjems Pistolklubb
Startlag
1 15.00 Resultat
1 Marius Helstad (C:-) Felt Revolver
3 Rune Kristian Hansen (A:-) Felt Sp-Revolver
2 15.30 Resultat
2 Marius Helstad (C:-) Felt Militær
3 Bjørn Teigseth (A:-) Felt Sp-Revolver

3 16.00 Resultat
2 Bjørn Teigseth (A:-) Felt Sp-Pistol
3 Rune Kristian Hansen (A:-) Felt Sp-Pistol
4 16.30 Resultat
2 Marius Helstad (A:-) Felt Grov
4 Rune Kristian Hansen (A:-) Felt Revolver

5 17.00 Resultat
1 Marius Helstad (B:-) Felt Fin
3 Bjørn Teigseth (B:-) Felt Grov
6 09.00 Resultat
1 Stig Eriksen (A:-) Felt Sp-Revolver
2 Rune Kristian Hansen (B:-) Felt Fin
3 Yngve Rolseth (C:-) Felt Militær
4 Hans Christian Granhus (C:-) Felt Militær

7 09.15 Resultat
1 Espen Fiskum (B:-) Felt Fin
2 Erlend Kvalø (C:-) Felt Fin
3 Ove Bø (C:-) Felt Revolver
4 Håvard Soknes (C:-) Felt Militær
8 10.00 Resultat
1 Brynjar Jerpstad (D:-) Felt Fin
2 Gøran Buberg (C:-) Felt Fin
3 Magne Staveli Skinstad (C:-) Felt Fin
4 Arne Bernhard Martinsen (D:-) Felt Fin

9 10.10 Resultat
1 Hans-Petter Bruce Ulven (B:-) Felt Fin
2 Terje Ofstad (A:-) Felt Sp-Pistol
3 Birger Berg (C:-) Felt Fin
4 Geir Hoff (C:-) Felt Militær
10 10.20 Resultat
1 Maiken Snekkestad (C:-) Felt Fin
2 Roar Venaas Skjønberg (A:-) Felt Sp-Pistol
3 Arve Snekkestad (C:-) Felt Militær
4 Trond Johansen (C:-) Felt Militær

11 10.30 Resultat
1 Ola Todal (A:-) Felt Sp-Pistol
2 Geir-Vidar Sørheim (D:-) Felt Revolver
3 Thommy Dypdahl Bangsund (C:-) Felt Militær
4 Geir Sverre Gjendem (B:-) Felt Fin
12 10.40 Resultat
1 Øyvind Rokstad (B:-) Felt Fin
2 Roar Troset-Larsen (C:-) Felt Fin
3 Terje Meyer (C:-) Felt Revolver
4 Kim Holger Mathisen (C:-) Felt Fin

13 10.50 Resultat
1 Anders Vik (D:-) Felt Revolver
2 Magne Granøien (C:-) Felt Revolver
3 Jon Steinar Kvaale (C:-) Felt Militær
4 Roar Soglo Meland (D:-) Felt Militær
14 11.00 Resultat
1 Terje Thyholt (U14:-) Felt Fin
2 Tore Thyholt (B:-) Felt Revolver
3 Geir Atle Småvik (A:-) Felt Sp-Pistol
4 Elin Viken (C:-) Felt Fin

15 11.10 Resultat
1 Rune Bernhard Haarberg (C:-) Felt Fin
2 Ketil Nilsen (C:-) Felt Militær
3 Espen Fiskum (C:-) Felt Revolver
4 Arne Årvåg (C:-) Felt Revolver
16 11.20 Resultat
1 Erland Johansen (C:-) Felt Grov
2 Terje Myhre (B:-) Felt Revolver
3 Ove Bø (C:-) Felt Grov
4 Thomas Kristensen Rønning (A:-) Felt Revolver

17 11.30 Resultat
1 Christer Kristensen Rønning (C:-) Felt Militær
2 Siri Victoria Johansen (A:-) Felt Sp-Pistol
3 Erlend Kvalø (A:-) Felt Sp-Pistol
4 Roald Bakken (C:-) Felt Revolver
18 11.40 Resultat
1 Yngve Rolseth (A:-) Felt Sp-Revolver
2 Håvard Soknes (C:-) Felt Revolver
3 Asbjørn Fostervold (C:-) Felt Militær
4 Kristoffer Eliassen Tørum (D:-) Felt Militær

19 11.50 Resultat
1 Petter Sæther Buhaug (D:-) Felt Militær
2 Jørgen Andersen (A:-) Felt Sp-Pistol
3 Birger Berg (C:-) Felt Revolver
4 Hans-Petter Bruce Ulven (C:-) Felt Militær
20 12.00 Resultat
1 Brynjar Jerpstad (D:-) Felt Militær
2 Gøran Buberg (A:-) Felt Sp-Pistol
3 Magne Staveli Skinstad (C:-) Felt Grov
4 Arne Bernhard Martinsen (A:-) Felt Sp-Pistol

21 12.10 Resultat
1 Geir Hoff (C:-) Felt Revolver
2 Terje Ofstad (C:-) Felt Revolver
3 Rune Kristian Hansen (A:-) Felt Militær
4 Ola Todal (B:-) Felt Revolver
22 12.20 Resultat
1 Geir-Vidar Sørheim (D:-) Felt Militær
2 Maiken Snekkestad (C:-) Felt Militær
3 Arve Snekkestad (C:-) Felt Revolver
4 Geir Sverre Gjendem (B:-) Felt Militær

23 12.30 Resultat
1 Roar Troset-Larsen (C:-) Felt Grov
2 Thommy Dypdahl Bangsund (C:-) Felt Revolver
3 Øyvind Rokstad (A:-) Felt Sp-Revolver
4 Kim Holger Mathisen (C:-) Felt Militær
24 12.40 Resultat
1 Terje Meyer (C:-) Felt Fin
2 Magne Granøien (B:-) Felt Grov
3 Anders Vik (D:-) Felt Fin
4 Espen Fiskum (A:-) Felt Sp-Pistol

25 12.50 Resultat
1 Elin Viken (A:-) Felt Sp-Pistol
2 Geir Atle Småvik (B:-) Felt Fin
3 Arne Årvåg (C:-) Felt Militær
4 Ketil Nilsen (C:-) Felt Revolver
26 13.00 Resultat
1 Terje Thyholt (U14:-) Felt Sp-Pistol
2 Tore Thyholt (B:-) Felt Militær
3 Roar Holden (A:-) Felt Militær
4 Rune Bernhard Haarberg (B:-) Felt Militær

27 13.10 Resultat
1 Erland Johansen (C:-) Felt Militær
2 Bernt Johan Noodt (A:-) Felt Fin
3 Terje Myhre (B:-) Felt Militær
4 Hans Christian Granhus (A:-) Felt Sp-Pistol
28 13.20 Resultat
1 Birger Berg (C:-) Felt Militær
2 Jørgen Andersen (C:-) Felt Militær
3 Yngve Rolseth (C:-) Felt Revolver

29 13.30 Resultat
1 Kristoffer Eliassen Tørum (D:-) Felt Grov
2 Petter Sæther Buhaug (D:-) Felt Grov
3 Bjørn Anton Jakobsen (A:-) Felt Sp-Revolver
4 Rune Kristian Hansen (A:-) Felt Grov
30 13.40 Resultat
1 Brynjar Jerpstad (D:-) Felt Grov
2 Gøran Buberg (C:-) Felt Militær
3 Magne Staveli Skinstad (A:-) Felt Sp-Pistol
4 Ola Todal (B:-) Felt Militær

31 13.50 Resultat
1 Erlend Kvalø (B:-) Felt Revolver
2 Terje Ofstad (B:-) Felt Militær
3 Geir Sverre Gjendem (D:-) Felt Revolver
4 Stig Eriksen (C:-) Felt Militær
32 14.00 Resultat
1 Kim Holger Mathisen (C:-) Felt Revolver
2 Magne Granøien (A:-) Felt Fin
3 Øyvind Rokstad (C:-) Felt Militær
4 Roar Troset-Larsen (C:-) Felt Militær

33 14.10 Resultat
2 Anders Vik (D:-) Felt Militær
34 14.20 Resultat
3 Erland Johansen (A:-) Felt Sp-Pistol

35 14.30 Resultat
1 Bjørn Anton Jakobsen (A:-) Felt Sp-Pistol
2 Jan Tore Trøan (B:-) Felt Fin
3 Magne Granøien (A:-) Felt Sp-Revolver
4 Bjørn Teigseth (B:-) Felt Revolver
36 15.00 Resultat
1 Jan Tore Trøan (B:-) Felt Grov
2 Håvard Soknes (A:-) Felt Sp-Pistol
3 Bjørn Teigseth (B:-) Felt Fin
4 Bjørn Anton Jakobsen (A:-) Felt Fin

37 15.20 Resultat
1 Erlend Kvalø (A:-) Felt Sp-Revolver
3 Erland Johansen (C:-) Felt Fin