TPK 1MR Vinterfelt 1/3
Trondhjems Pistolklubb
Startlag
1 10.00 Resultat
1 Bjørn Teigseth (A) Felt Revolver
2 Øivind Mosand (C) Felt Militær
3 Yngve Rolseth (C) Felt Militær
5 Håvard Soknes (A) Felt Militær
2 10.10 Resultat
1 Geir Hoff (C) Felt Militær
2 Britt Elena Wollan (A) Felt Militær
3 Arild Inge Wollan (A) Felt Militær
4 Øivind Isdahl (B) Felt Militær
3 10.20 Resultat
1 Terje Ofstad (C) Felt Militær
3 Øystein Wold (A) Felt Militær
4 Bjørn Wold (A) Felt Militær
5 Birger Berg (C) Felt Revolver

4 10.30 Resultat
1 Frank Nordgaard (B) Felt Militær
3 Tore Thyholt (B) Felt Militær
4 Thommy Dypdahl Bangsund (C) Felt Militær
5 Trond Johansen (C) Felt Militær
5 10.40 Resultat
1 Espen Fiskum (B) Felt Revolver
3 Eryk Ryszard Jaworski (C) Felt Militær
4 Ole Kristian Wist Solli (D) Felt Revolver
5 Kai Inge Johansen (C) Felt Militær
6 10.50 Resultat
2 Roger Bjerken (C) Felt Militær
3 Geir Sverre Gjendem (A) Felt Militær
4 Lars-Petter Meyer Bedin (D) Felt Militær
5 Håkon Aasen Henriksen (D) Felt Militær

7 11.00 Resultat
1 Arne Årvåg (C) Felt Militær
2 Jan Husby (C) Felt Militær
3 Gunnar Terje Olaussen (B) Felt Militær
5 Frank-Robert Gustavsen (D) Felt Militær
8 11.10 Resultat
2 Dag Magnus Østvold Skavdal (C) Felt Militær
3 Rune Kimo (A) Felt Militær
4 Tom Gundahl Olsen (B) Felt Militær
5 Jan Arild Myrhaug (A) Felt Militær
9 11.20 Resultat
1 Eirik Myrhaug (C) Felt Revolver
2 Jonas Kristensen (C) Felt Militær
3 Tor Kopstad Fossum (C) Felt Militær
5 Bjørn Hellan (C) Felt Militær

10 11.30 Resultat
1 Øyvind Rokstad (C) Felt Militær
3 Ove Bø (C) Felt Militær
4 Steinar Høybakken (C) Felt Revolver
5 Jan Vegard Selin (C) Felt Militær
11 11.40 Resultat
1 Luka Daniel Tarannikov Wahl (U14) Felt Revolver
3 Bjørn Kristian Haarberg (C) Felt Militær
4 Rune Bernhard Haarberg (B) Felt Militær
5 Roy Andre Wahl (C) Felt Revolver
12 11.50 Resultat
1 Olav Rokseth Strand (C) Felt Militær
3 Jesper Hildonen-Skylstad (U16) Felt Militær
4 Nikolai Eugen Lamøy (C) Felt Revolver
5 Morten Løfshus Ottem (C) Felt Militær

13 12.00 Resultat
1 Erland Johansen (C) Felt Militær
2 Britt Elena Wollan (A) Felt Revolver
4 Arild Inge Wollan (A) Felt Revolver
5 Øivind Isdahl (B) Felt Revolver
14 12.10 Resultat
1 Leif Håkon Utne Hjarbo (C) Felt Militær
2 Frank-Robert Gustavsen (C) Felt Revolver
3 Geir Hoff (C) Felt Revolver
5 Thomas Kristensen Rønning (A) Felt Revolver
15 12.20 Resultat
2 Terje Ofstad (B) Felt Revolver
3 Geir Atle Småvik (B) Felt Militær
4 Arne Bernhard Martinsen (D) Felt Militær
5 Magne Staveli Skinstad (C) Felt Revolver

16 12.30 Resultat
1 Birger Berg (C) Felt Militær
2 Øystein Wold (A) Felt Revolver
4 Bjørn Wold (A) Felt Revolver
5 Hans Christian Granhus (C) Felt Militær
17 12.40 Resultat
1 Tore Thyholt (B) Felt Revolver
2 Frank Nordgaard (B) Felt Revolver
4 Brynjar Jerpstad (B) Felt Militær
5 Catharina Granhus (Jr) Felt Revolver
18 12.50 Resultat
2 Trond Johansen (C) Felt Revolver
3 Asbjørn Fostervold (C) Felt Militær
4 Thommy Dypdahl Bangsund (C) Felt Revolver
5 Siri Victoria Johansen (C) Felt Militær

19 13.00 Resultat
2 Rune Kimo (A) Felt Revolver
3 Kai Inge Johansen (C) Felt Revolver
4 Håkon Aasen Henriksen (D) Felt Revolver
5 Tore Jørgen Lollich Malvik (C) Felt Revolver
20 13.10 Resultat
1 Ove Bø (C) Felt Revolver
2 Roger Bjerken (D) Felt Revolver
4 Morten Maaø Jakobsen (C) Felt Militær
5 Geir Sverre Gjendem (A) Felt Revolver
21 13.20 Resultat
1 Tom Gundahl Olsen (B) Felt Revolver
2 Gunnar Terje Olaussen (B) Felt Revolver
4 Arne Årvåg (C) Felt Revolver
5 Jan Husby (C) Felt Revolver

22 13.30 Resultat
2 Eirik Myrhaug (C) Felt Militær
3 Jørgen Andersen (B) Felt Militær
4 Jan Arild Myrhaug (A) Felt Revolver
5 Gunn Kleiven Skaug (C) Felt Militær
23 13.40 Resultat
1 Espen Fiskum (C) Felt Militær
3 Roar Holden (A) Felt Militær
4 Bjørn Hellan (C) Felt Revolver
5 Tor Kopstad Fossum (C) Felt Revolver
24 13.50 Resultat
1 Roy Andre Wahl (C) Felt Militær
2 Luka Daniel Tarannikov Wahl (U14) Felt Militær
3 Øyvind Rokstad (C) Felt Revolver
4 Steinar Høybakken (C) Felt Militær

25 14.00 Resultat
1 Rune Bernhard Haarberg (C) Felt Revolver
2 Bjørn Kristian Haarberg (C) Felt Revolver
3 Arne Erik Rekkebo (C) Felt Revolver
5 Reidar Høyholm (C) Felt Revolver
26 14.10 Resultat
1 Nikolai Eugen Lamøy (C) Felt Militær
3 Jesper Hildonen-Skylstad (U16) Felt Revolver
4 Olav Rokseth Strand (C) Felt Revolver
6 Sebastian Stabrun Skjetne (B) Felt Militær
27 14.20 Resultat
2 Arne Bernhard Martinsen (D) Felt Revolver
3 Emil Nyløkken Glomstad (C) Felt Militær
4 Hans Martin (B) Felt Militær
5 Geir Atle Småvik (B) Felt Revolver

28 14.30 Resultat
2 Roar Holden (B) Felt Revolver
3 Stina-Maria Aune (C) Felt Militær
4 Leif Håkon Utne Hjarbo (C) Felt Revolver
5 Magne Staveli Skinstad (C) Felt Militær
29 14.40 Resultat
1 Yngve Rolseth (B) Felt Revolver
2 Bjørn Teigseth (A) Felt Militær
3 Øivind Mosand (D) Felt Revolver
5 Stig Eriksen (B) Felt Militær
30 14.50 Resultat
1 Stina-Maria Aune (B) Felt Revolver
2 Brynjar Jerpstad (D) Felt Revolver
3 Thomas Kristensen Rønning (C) Felt Militær
5 Hans Martin (C) Felt Revolver

31 15.00 Resultat
1 Håvard Soknes (A) Felt Revolver
4 Stig Eriksen (B) Felt Revolver
32 15.10 Resultat
33 15.20 Resultat

34 15.30 Resultat
35 15.40 Resultat
36 15.50 Resultat

37 16.00 Resultat
38 16.10 Resultat
39 16.20 Resultat

40 16.30 Resultat
100 15.00 Resultat
101 15.30 Resultat

102 16.00 Resultat
103 16.30 Resultat
104 17.00 Resultat