TPK 1FGMRSPSR KLM i SPSR
Trondhjems Pistolklubb
Startlag
1 09.00 Resultat
1 Rune Kristian Hansen (B) Felt Fin
2 Birger Berg (A) Felt Sp-Pistol
3 Yngve Rolseth (A) Felt Sp-Revolver
4 Jan Arild Myrhaug (A) Felt Sp-Pistol
5 Terje Ofstad (A) Felt Sp-Pistol
6 Øystein Wold (A) Felt Sp-Pistol
2 09.10 Resultat
1 Frank Nordgaard (A) Felt Sp-Pistol
2 Erlend Kvalø (A) Felt Sp-Revolver
3 Terje Myhre (A) Felt Sp-Pistol
4 Jon Arne Brekken (A) Felt Revolver
5 Bjørn Wold (A) Felt Militær
6 Eldar Normann Danielsen (A) Felt Sp-Pistol
3 09.20 Resultat
1 Kåre Inge Viken (D) Felt Fin
2 Frode Knutsen (B) Felt Fin
3 Luka Daniel Tarannikov Wahl (U16) Felt Sp-Revolver
4 Roy Andre Wahl (A) Felt Sp-Pistol
5 Rune Bernhard Haarberg (C) Felt Fin
6 Jørgen Andersen (A) Felt Sp-Revolver

4 09.30 Resultat
1 Ronald Edward Billingslea (C) Felt Militær
2 Roar Kjerstadmo (C) Felt Revolver
3 Ola Todal (A) Felt Sp-Pistol
4 Jonas Kristensen (C) Felt Militær
5 Geir Hoff (C) Felt Revolver
6 Arne Bernhard Martinsen (C) Felt Fin
5 09.40 Resultat
1 Jan Husby (C) Felt Militær
2 Øyvind Rokstad (C) Felt Fin
3 Anders Vik (B) Felt Revolver
4 Evie Harriet Sandberg (C) Felt Fin
5 Steinar Høybakken (C) Felt Fin
6 Catharina Granhus (C) Felt Revolver
6 09.50 Resultat
1 Tore Thyholt (A) Felt Sp-Revolver
2 Jesper Hildonen-Skylstad (Jr) Felt Militær
3 Morten Løfshus Ottem (C) Felt Militær
4 Terje Thyholt (A) Felt Sp-Pistol
5 Frode Løfaldli (C) Felt Revolver
6 Bernt Uttakleiv (A) Felt Fin

7 10.00 Resultat
1 Martin Wiig (D) Felt Fin
2 André Hansø (A) Felt Revolver
3 Karl Jørgen Torkildsen (A) Felt Sp-Pistol
4 Espen Wettergreen Moseng (C) Felt Revolver
5 Kristian Myklebost Hansen (C) Felt Revolver
6 Geir Sverre Gjendem (A) Felt Militær
8 10.10 Resultat
1 Karsten Ytterdal (D) Felt Fin
2 Terje Ofstad (B) Felt Revolver
3 Jan Arild Myrhaug (A) Felt Sp-Revolver
4 Arne Årvåg (C) Felt Revolver
5 Birger Berg (C) Felt Fin
6 Yngve Rolseth (B) Felt Militær
9 10.20 Resultat
1 Terje Myhre (B) Felt Fin
2 Rune Kristian Hansen (A) Felt Sp-Pistol
3 Hilde Neumann (C) Felt Fin
4 Øystein Wold (A) Felt Revolver
5 Eldar Normann Danielsen (B) Felt Militær
6 Jon Arne Brekken (A) Felt Militær

10 10.30 Resultat
1 Bernt Johan Noodt (A) Felt Sp-Pistol
2 Odd Johannessen (A) Felt Sp-Pistol
3 Erlend Kvalø (A) Felt Sp-Pistol
4 Frank Nordgaard (A) Felt Fin
5 Bjørn Wold (A) Felt Revolver
6 Tom Krystian Noodt (C) Felt Militær
11 10.40 Resultat
1 Åge Bratt (C) Felt Militær
2 Kåre Inge Viken (B) Felt Revolver
3 Roy Andre Wahl (A) Felt Sp-Revolver
4 Frode Knutsen (B) Felt Grov
5 Luka Daniel Tarannikov Wahl (U16) Felt Sp-Pistol
6 Gunn Kleiven Skaug (B) Felt Fin
12 10.50 Resultat
1 Rune Bernhard Haarberg (B) Felt Militær
2 Ola Todal (B) Felt Militær
3 Jørgen Andersen (A) Felt Sp-Pistol
4 Roar Kjerstadmo (C) Felt Militær
5 Håkon Aasen Henriksen (D) Felt Militær
6 Arne Bernhard Martinsen (D) Felt Revolver

13 11.00 Resultat
1 Steinar Høybakken (C) Felt Militær
2 Øyvind Rokstad (C) Felt Militær
3 Anders Vik (A) Felt Fin
4 Geir Hoff (C) Felt Militær
5 Jan Husby (C) Felt Revolver
6 Evie Harriet Sandberg (C) Felt Revolver
14 11.10 Resultat
1 Bjørn Anton Jakobsen (A) Felt Sp-Revolver
2 Tore Thyholt (B) Felt Militær
3 Roar Holden (A) Felt Fin
4 Frode Løfaldli (C) Felt Militær
5 Terje Thyholt (U14) Felt Fin
6 Bernt Uttakleiv (A) Felt Militær
15 11.20 Resultat
1 André Hansø (A) Felt Fin
2 Kristian Myklebost Hansen (C) Felt Fin
3 Morten Løfshus Ottem (C) Felt Revolver
4 Jesper Hildonen-Skylstad (Jr) Felt Grov
5 Espen Wettergreen Moseng (C) Felt Militær
6 Martin Wiig (D) Felt Militær

16 11.30 Resultat
1 Arne Erik Rekkebo (C) Felt Revolver
2 Karl Jørgen Torkildsen (B) Felt Militær
3 Geir Sverre Gjendem (A) Felt Revolver
4 Reidar Høyholm (C) Felt Revolver
5 Terje Ofstad (C) Felt Militær
6 Jan Arild Myrhaug (A) Felt Grov
17 11.40 Resultat
1 Jon Arne Brekken (A) Felt Grov
2 Terje Myhre (A) Felt Revolver
3 Eldar Normann Danielsen (A) Felt Fin
4 Arne Årvåg (C) Felt Militær
5 Hilde Neumann (A) Felt Sp-Pistol
6 Birger Berg (C) Felt Militær
18 11.50 Resultat
1 Erlend Kvalø (B) Felt Fin
2 Odd Johannessen (B) Felt Fin
3 Emil Nyløkken Glomstad (C) Felt Militær
4 Bernt Johan Noodt (A) Felt Sp-Revolver
5 Frank Nordgaard (B) Felt Militær
6 Tom Krystian Noodt (C) Felt Revolver

19 12.00 Resultat
1 Kåre Inge Viken (B) Felt Grov
2 Luka Daniel Tarannikov Wahl (U14) Felt Fin
3 Roy Andre Wahl (C) Felt Militær
4 Gunn Kleiven Skaug (C) Felt Militær
5 Frode Knutsen (B) Felt Revolver
6 Aksel Martin Lernæs Hamnes (C) Felt Militær
20 12.10 Resultat
1 Rune Bernhard Haarberg (A) Felt Sp-Revolver
2 Øyvind Rokstad (A) Felt Sp-Pistol
3 Steinar Høybakken (A) Felt Sp-Revolver
4 Erland Johansen (C) Felt Militær
5 Håkon Aasen Henriksen (D) Felt Fin
6 Anders Vik (B) Felt Militær
21 12.20 Resultat
1 Frode Løfaldli (B) Felt Fin
2 Øivind Mosand (C) Felt Militær
3 Bernt Uttakleiv (A) Felt Sp-Pistol
4 Roar Holden (A) Felt Militær
5 Bjørn Anton Jakobsen (A) Felt Sp-Pistol
6 Espen Wettergreen Moseng (A) Felt Sp-Pistol

22 12.30 Resultat
1 Jan Arild Myrhaug (A) Felt Revolver
2 Geir Sverre Gjendem (A) Felt Sp-Revolver
3 Hilde Neumann (D) Felt Revolver
4 Hans Christian Granhus (C) Felt Militær
5 André Hansø (A) Felt Grov
6 Jon Arne Brekken (A) Felt Fin
23 12.40 Resultat
1 Marius Helstad (B) Felt Fin
2 Odd Johannessen (B) Felt Grov
3 Jørgen Andersen (B) Felt Revolver
4 Emil Nyløkken Glomstad (D) Felt Fin
5 Håvard Soknes (A) Felt Sp-Pistol
6 Bjørn Teigseth (A) Felt Sp-Pistol
24 12.50 Resultat

25 13.00 Resultat
26 13.10 Resultat
27 13.20 Resultat

28 13.30 Resultat
29 13.40 Resultat
30 13.50 Resultat

31 14.00 Resultat
32 14.10 Resultat
33 14.20 Resultat

34 14.30 Resultat
35 14.40 Resultat
36 14.50 Resultat

37 15.00 Resultat
38 15.10 Resultat
39 15.20 Resultat

40 15.30 Resultat
100 16.00 Resultat
1 Anne Mette Skogstad (A) Felt Sp-Pistol
2 Odd Johannessen (A) Felt Revolver
3 Håvard Moen Brækken (A) Felt Sp-Pistol
4 Marius Helstad (A) Felt Sp-Pistol
5 Håvard Soknes (A) Felt Revolver
6 Bjørn Teigseth (B) Felt Revolver
101 17.00 Resultat
1 Gudmund Koran (B) Felt Revolver
2 Marius Helstad (B) Felt Militær
3 Håvard Moen Brækken (D) Felt Militær
4 Håvard Soknes (A) Felt Sp-Revolver
5 Anne Mette Skogstad (D) Felt Militær
6 Odd Johannessen (B) Felt Militær

102 18.00 Resultat
103 19.00 Resultat
104 20.00 Resultat