TPK 1FGMR Aill Roinnt
Trondhjems Pistolklubb
Startlag
1 09.00 Resultat
1 Terje Ofstad (B) Felt Revolver
2 Yngve Rolseth (B) Felt Revolver
3 Rune Kristian Hansen (A) Felt Militær
4 Stig Kristoffersen (C) Felt Militær
5 Jan Arild Myrhaug (A) Felt Grov
6 Geir Hoff (C) Felt Revolver
2 09.15 Resultat
1 Erlend Kvalø (B) Felt Militær
2 Øystein Wold (A) Felt Militær
3 Bjørn Wold (A) Felt Militær
4 Birger Berg (C) Felt Militær
5 Stev-Erlend Skaar (D) Felt Militær
6 Håkon Simonsen Brochmann (D) Felt Fin
3 09.30 Resultat
1 Roy Andre Wahl (C) Felt Fin
2 Arne Bernhard Martinsen (C) Felt Fin
3 Håvard Soknes (A) Felt Militær
4 Jørn Morten Sletta (A) Felt Revolver
5 Geir Atle Småvik (B) Felt Militær
6 Luka Daniel Tarannikov Wahl (U14) Felt Fin

4 09.45 Resultat
1 Anders Måsøval (D) Felt Militær
2 Ola Todal (B) Felt Militær
3 Jon Arne Brekken (A) Felt Fin
4 Gunn Kleiven Skaug (C) Felt Militær
5 Ronald Edward Billingslea (C) Felt Militær
6 Odin-Omar Sakarias Roald (A) Felt Fin
5 10.00 Resultat
1 Svein Olav Haarberg (B) Felt Fin
2 Rune Bernhard Haarberg (C) Felt Revolver
3 Jonas Kristensen (C) Felt Militær
4 Bjørn Kristian Haarberg (C) Felt Revolver
5 Stig Bertil Sivertsvik (C) Felt Fin
6 Sonja Lillesand (D) Felt Fin
6 10.15 Resultat
1 Øyvind Rokstad (C) Felt Fin
2 André Hansø (A) Felt Fin
3 Anders Vik (A) Felt Fin
4 Eryk Ryszard Jaworski (D) Felt Militær
5 Jørgen Andersen (B) Felt Revolver
6 Terje Ofstad (C) Felt Militær

7 10.30 Resultat
1 Odd Johannessen (B) Felt Militær
2 Geir Hoff (C) Felt Militær
3 Jan Arild Myrhaug (A) Felt Militær
4 Yngve Rolseth (B) Felt Militær
5 Steinar Foss (C) Felt Fin
6 Lars Snoen (C) Felt Revolver
8 10.45 Resultat
1 Bernt Johan Noodt (B) Felt Revolver
2 Birger Berg (C) Felt Fin
3 Tom Krystian Noodt (C) Felt Militær
4 Erlend Kvalø (B) Felt Fin
5 Øystein Wold (A) Felt Revolver
6 Bjørn Wold (A) Felt Revolver
9 11.00 Resultat
1 Jørn Morten Sletta (A) Felt Grov
2 Geir Atle Småvik (B) Felt Revolver
3 Bjørn Anton Jakobsen (B) Felt Militær
4 Ola Todal (B) Felt Revolver
5 Arne Bernhard Martinsen (C) Felt Revolver
6 Jon Arne Brekken (A) Felt Grov

10 11.15 Resultat
1 Roy Andre Wahl (C) Felt Militær
2 Odin-Omar Sakarias Roald (A) Felt Militær
3 Andreas Westvik Småvik (D) Felt Fin
4 Anders Måsøval (D) Felt Fin
5 Gunn Kleiven Skaug (B) Felt Fin
6 Luka Daniel Tarannikov Wahl (U14) Felt Militær
11 11.30 Resultat
1 Sonja Lillesand (D) Felt Militær
2 Svein Olav Haarberg (A) Felt Revolver
3 Bjørn Kristian Haarberg (C) Felt Militær
4 Rune Bernhard Haarberg (B) Felt Militær
5 Jan Tore Trøan (B) Felt Grov
6 André Hansø (A) Felt Grov
12 11.45 Resultat
1 Jørgen Andersen (B) Felt Militær
2 Evie Harriet Sandberg (C) Felt Fin
3 Terje Myhre (B) Felt Fin
4 Anders Vik (B) Felt Militær
5 Øyvind Rokstad (C) Felt Militær
6 Marius Helstad (B) Felt Fin

13 12.00 Resultat
1 Bjørn Teigseth (A) Felt Militær
2 Jan Arild Myrhaug (A) Felt Revolver
3 Odd Johannessen (B) Felt Grov
4 Steinar Foss (C) Felt Grov
5 Lars Snoen (C) Felt Militær
14 12.15 Resultat
15 12.30 Resultat

16 12.45 Resultat
17 13.00 Resultat
18 13.15 Resultat

19 13.30 Resultat
20 13.45 Resultat
21 14.00 Resultat

22 14.15 Resultat
23 14.30 Resultat
24 14.45 Resultat

25 15.00 Resultat
26 15.15 Resultat
27 15.30 Resultat

28 15.45 Resultat
29 16.00 Resultat
30 16.15 Resultat

31 16.30 Resultat
32 16.45 Resultat
33 17.00 Resultat

34 17.15 Resultat
35 17.30 Resultat
36 17.45 Resultat

37 18.00 Resultat
38 18.15 Resultat
39 18.30 Resultat

40 18.45 Resultat
100 09.00 Resultat
1 Jan Arild Myrhaug (A) Felt Fin
3 Odd Johannessen (B) Felt Fin
6 Bjørn Anton Jakobsen (A) Felt Fin
101 09.00 Resultat
1 Øivind Mosand (C) Felt Militær
2 Bjørn Teigseth (B) Felt Revolver
3 Marius Helstad (B) Felt Revolver
4 Anne Mette Skogstad (D) Felt Fin
5 Rune Kristian Hansen (B) Felt Fin
6 Jan Tore Trøan (B) Felt Fin

102 09.00 Resultat
1 Øivind Mosand (D) Felt Revolver
3 Anne Mette Skogstad (D) Felt Militær
5 Marius Helstad (B) Felt Militær